Od blisko 20 lat działamy na rynku TMC. Naszymi klientami są zarówno duże korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa. Każdą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i życzeń naszych Partnerów.
Zapewniamy: kompleksowość usługi, najwyższe standardy, profesjonalną kadrę specjalistów ds. obsługi, bezpieczeństwo i komfort naszych kontrahentów.

SPERSONALIZOWANA OBSŁUGA/ OBSŁUGA VIP W STANDARDZIE

Każdemu Partnerowi dedukujemy doradcę – opiekuna, którego zadaniem jest sprawne
i profesjonalne przeprowadzenie Kontrahenta przez wszystkie etapy podróży.

ANALIZA KOSZTÓW PODRÓŻY

Negocjujemy ceny każdego elementu podróży, indywidualnie dostosowanego do potrzeb podróżnych, od przejazdu po ubezpieczenie. Dzięki długoletniej współpracy z renomowanymi dostawcami usług turystycznych, asekuracyjnych i medycznych wynegocjowane przez nas stawki pomagają znacznie obniżyć koszt podróży.

BILETY LOTNICZE- INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Jako akredytowane biuro IATA zapewniamy dostęp do wszystkich zrzeszonych linii lotniczych zarówno w Polsce jak i za granicą. Mając dostęp do niepublikowanych taryf specjalnych oferujemy połączenia lotnicze nie tylko w najkorzystniejszych cenach ale także dostosowane do profilu działalności firmy.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE

Nasz dział CARGO oferuje transport towarów na całym świecie oraz mniejszych, międzynarodowych przesyłek kurierskich w konkurencyjnych cenach.

KOMPLEKSOWA PODRÓŻ

Nie ograniczamy się do rezerwacji biletów lotniczych. Oferujemy wsparcie przy: rezerwacji hoteli, promów, autobusów, pociągów i samochodów na całym świecie a także niezbędne ubezpieczenia podróży oraz pośrednictwo wizowe.

USŁUGI DODATKOWE DO PRZELOTU

Poza standardowymi usługami jak odprawa online, upgrade czy wejście do salonów lotniskowych, organizujemy również m.in. transfer limuzyną na lotnisko, specjalną zapowiedź na pokładzie oraz opiekę w trakcie tranzytu.

BILETY KOLEJOWE, AUTOKAROWE I PROMOWE

Oferujemy przewozy kolejowe, autokarowe oraz promowe krajowe, międzynarodowe
jak i zagraniczne.

REZERWACJE HOTELOWE

Naszym klientom zapewniamy dostęp do najlepszych cen usług hotelowych na rynku. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami branży HORECA. Obsługę rezerwacji hotelowych prowadzimy w formie bezgotówkowej. Nasz Kontrahent otrzymuje voucher na usługę hotelową, ewentualnie dodatkowo gastronomiczną w wybranym przez siebie hotelu.

WYNAJEM SAMOCHODÓW

pośredniczymy w wynajmie samochodów we wszystkich wiodących wypożyczalniach na całym świecie. Podobnie jak w przypadku rezerwacji hotelowej Kontrahent otrzymuje voucher, który zapewni mu wygodną i sprawną transakcję w wybranej przez siebie wypożyczalni aut. Na specjalne życzenie organizujemy również transfery, wynajem busów, autokarów i limuzyn.

UBEZPIECZENIA

Bezpieczeństwo naszych podróżnych to priorytet Profitravel. Ubezpieczenia to nieodzowna część spokoju i komfortu podróżowania. Dzięki współpracy z wiodącymi w Polsce towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia w trakcie podróży, łącznie z ubezpieczeniem od rezygnacji z powodu COVID.

UMOWY TRÓJSTRONNE/ PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

Dbamy o budżet naszych Partnerów. Zawsze szukamy możliwości redukcji kosztów podróży. Biorąc pod uwagę częstotliwość podróży oraz kierunki przejazdów, negocjujemy specjalne stawki w liniach lotniczych. Pośredniczymy w zawieraniu umów z przewoźnikami oraz obsługujemy ich programy lojalnościowe

Informacje
o podziale spółki

Zapoznaj się

Nasi partnerzy

Proficargo to dział spedycji międzynarodowej, który odpowiada za logistyczną część biznesu
Zobacz
Profiart to wyjątkowa kolekcja vintage’owych plakatów turystycznych. Zapraszamy do naszego sklepu.
Zobacz