W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Partnerów oferujemy specjalistyczne usługi i elastyczne stawki dostosowane do profilu działalności Kontrahenta, jego życzeń i potrzeb. W każdej sytuacji można na nas liczyć! Ruszamy z pomocą, realizujemy nietypowe, trudne zlecenia. Reagujemy i pomagamy w sytuacjach kryzysowych.

Oferujemy

Profesjonalna obsługa sektora marynarsko- serwisowego.

Zapewniamy specjalne stawki marynarskie dedykowane firmom specjalizującym się w obsłudze ruchu marynarskiego oraz firmom serwisującym statki. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego też otworzyliśmy biuro w Sopocie zapewniając stały osobisty kontakt firmom z Pomorza

Własny dział spedycji

Jesteśmy platynowym członkiem sieci agentów Global Logistics Network (GLN), która zrzesza liderów branży logistycznej. Sieć obejmuje 536 firm z 310 krajów. Każdy z członków GLN jest weryfikowany pod względem najwyższych standardów świadczonych usług.

Transport medyczny

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w sytuacjach trudnych, w Polsce i za granicą. Organizujemy krajowe i międzynarodowe transporty medyczne, przejazd pacjenta/ów z ratownikiem medycznym lub lekarzem. Na życzenie klienta zapewnimy, na każdym etapie podróży wszystkie typy wózków, leg rest, stretcher czy koncentratory tlenowe.
Oferujemy także pomoc w organizacji lotu dla osób towarzyszących pacjentowi. Nasi doradcy posiadają niezbędne kompetencje w organizacji transportów medycznych dzięki czemu możemy zapewnić nasze wsparcie także firmom Assistance.

Stawki Humanitarne

Dedykowane pracownikom misji humanitarnych. Zapewniamy specjalne stawki humanitarne dedykowane wyłącznie pracownikom fundacji i misji humanitarnych. Oferujemy korzystne warunki zmian i anulacji oraz niższe ceny. Dodatkowo wraz z Proficargo zapewnimy transport wszystkich niezbędnych podczas misji materiałów i towarów.

Przesyłki kurierskie

Współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami kurierskimi. Gwarantujemy naszym klientom konkurencyjne stawki na przesyłki międzynarodowe różnej wielkości – od dokumentów do 30kg w jednej paczce.

Usługi dodatkowe

Spełniamy życzenia naszych Partnerów, odpowiadamy na ich potrzeby. Zapewniamy pakiet usług dodatkowych ustalany indywidualnie. Organizujemy m.in.: asystę na lotnisku, extra seat, sprzęt rehabilitacyjno – medyczny, wynajem samochodu, etc. Usługi specjalne oferuje i ustala dedykowany opiekun klienta.

Doradztwo specjalisty

Jesteśmy dostępni dla podróżnych w sytuacjach awaryjnych, również poza standardowymi godzinami pracy. Nie korzystamy z infolinii, każdy nasz Partner ma swojego doradcę i może liczyć na jego indywidualne, profesjonalne wsparcie.

Informacje
o podziale spółki

Zapoznaj się

Nasi partnerzy

Proficargo to dział spedycji międzynarodowej, który odpowiada za logistyczną część biznesu
Zobacz
Profiart to wyjątkowa kolekcja vintage’owych plakatów turystycznych. Zapraszamy do naszego sklepu.
Zobacz