Oferta dla agencji incentive
i tour operatorów

 

Biuro ProfiTravel od lat specjalizuje się w sprzedaży biletów lotniczych grupowych dla firm organizujących wyjazdy typu incentive, dla touroperatorów z ofertą katalogową, a także dla małych grup podróżników i klientów indywidualnych.

Oferujemy konkurencyjne warunki rezerwacji grupowych biorąc pod uwagę terminy wpłaty depozytów, podania nazwisk uczestników czy daty wykupienia biletów. Mając dostęp do niepublikowanych taryf specjalnych, możemy zaoferować połączenia najkorzystniejsze cenowo i zgodne z preferencjami klienta. Oprócz biletów lotniczych oferujemy pomoc przy zorganizowaniu wszelkich usług dodatkowych przed wylotem i w trakcie

  • w zależności od linii lotniczej mogą to być, m.in. wydzielone stanowisko check-in z logo firmy, limuzyna pod samolot, specjalna zapowiedź na pokładzie, nagłówki z logo firmy, wejście do business lounge dla grupy, opieka na lotnisku w trakcie tranzytu, upgrade do wyższej klasy dla VIP-a itd.

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualne relacje z naszymi klientami. Nie jesteśmy ogromnym call centre, a to sprawia, że nasi klienci doskonale nas znają i mogą w pełni korzystać z profesjonalnej obsługi dedykowanego konsultanta, który odpowiada za cały proces od momentu złożenia zapytania o grupę lub przelot indywidualny, aż po zakończenie usługi. Dedykowany konsultant jest dostępny każdego dnia, a także w sytuacjach awaryjnych poza godzinami pracy biura.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat OFERTY DLA AGENCJI INCENTIVE I TOUR OPERATORÓW skontaktuj się z nami już dziś:
Agnieszka Fołtyn
Sales Manager
a.foltyn@profitravel.pl
22 460 53 05