O nas

Filozofia i misja firmy

Profitravel to butikowe biuro podróży, które działa na rynku od 2003 roku.

Filozofia, której jesteśmy wierni od początku istnienia firmy zawarta jest w naszej nazwie. „Profi(t)” to profesjonalizm i korzyści jakie otrzymują nasi Klienci dzięki współpracy      z nami.

Nie jesteśmy wielkim call-center, tylko kameralną firmą, w której Klienci nie są anonimowi i dostają od nas tyle naszego czasu, ile wymagają. Specjalizujemy się w obsłudze podróży służbowych firm oraz w obsłudze innych biur podróży, agencji marketingowych i eventowych w zakresie lotniczych rezerwacji grupowych. Rezerwowanie przelotów grupowych to nasza specjalizacja od wielu lat!!

Jednocześnie, w ramach wydzielonej marki Profiholiday, organizujemy wakacje w dowolnym zakątku świata, dopasowane idealnie do potrzeb Klienta.

Profitravel jest licencjonowanym agentem IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) o numerze akredytacji 63-2 1099 1.
Dzięki spełnianiu surowych norm IATA od początku naszej działalności jesteśmy zwolnieni z gwarancji finansowych na rzecz linii lotniczych.
Posiadamy wymagany przepisami wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego o numerze 834 oraz gwarancję ubezpieczeniową turystyczną wystawioną przez Signal Iduna.

Nasz zepół

 

Piotr Szczęśniak

Dyrektor zarządający

p.szczesniak@profitravel.pl

Paweł Cisowski

Sales Account Manager

p.cisowski@profitravel.pl

22 460 53 05

Agnieszka Fołtyn

Sales Manager – Agenci non IATA

a.foltyn@profitravel.pl

22 460 53 05

Agnieszka Patalas

Sales Manager – Klienci korporacyjni

a.patalas@profitravel.pl

22 460 53 05

Magdalena Goluch

Konsultant ds. organizacji podróży

m.goluch@profitravel.pl

22 460 53 00

Katarzyna Chajdys

Konsultant ds. organizacji podróży

k.chajdys@profitravel.pl

22 460 53 00

Krzysztof Krupa

Konsultant ds. organizacji podróży

k.krupa@profitravel.pl

22 460 53 00

Justyna Lesiak

Konsultant ds. organizacji podróży

j.lesiak@profitravel.pl

22 460 53 00

Kariera

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

 

Wyślij CV